درباره‌ما


شرکت نگین ارتباطات آوا در آذر ماه 1395 و پس از کسب مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تأسیس شد. با هدف توسعه خدمات ارتباطی، شرکت نگین ارتباطات آوا مأموریت خود را اینگونه تعریف کرده است:

  • ارائه سرویس های متنوع و هوشمند بر اساس نیاز مشتریان
  • خلق تجربه ای منحصر به فرد بر اساس شناخت و طبقه بندی مشتریان
  • ارتقای وفاداری مشتریان و میزان کیفیت
  • توسعه زمینه‌های خدمت رسانی در بازارهای جدید

خدمات


اینترنت اشیا

همگام با اقبال جهانی به اینترنت اشیا، نگین ارتباطات آوا در صدد است تا با ارائه راهکارهای نوین مدیریت اشیا، به مشترکین خود این امکان را ارائه نماید تا با مدیریت بهتر و دقیق تر امکانات خود، کیفیت بهتری از زندگی شخصی و کاری را تجربه نمایند

حوزه پرداخت

با توجه به مشارکت استراتژیک نگین ارتباطات آوا و آسان پرداخت پرشین، سرمایه گذاری در حوزه پرداخت های خرد و پرداخت های تلفن همراه، مسیری بدیهی برای نگین ارتباطات آوا به حساب می آید. نگین ارتباطات آوا قصد دارد تا با ارائه راهکارهای نوین در این حوزه، در عین افزایش سهولت تراکنش های بانکی، امنیت این تراکنش ها را نیز افزایش داده و نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی های ما را به حداقل برساند.

سلامت همراه

سلامت همراه (mHealth) یک مفهوم کلی برای استفاده از تلفن همراه، تبلت و دیگر تکنولوژی های بی سیم در خدمات درمانی و سلامت است. این تکنولوژی نقش بسزایی در افزایش کیفیت مراقبت های سلامتی داشته و به استقلال و خودکفایی بیماران به طور چشم گیری کمک می کند؛ بیماران می توانند با بهره گیری از راهبردهای نظارت از راه دور و خود ارزیابی به استقلال و خودکفایی بیشتری دست یابند.

NFC

ارتباط حوزه نزدیک یا NFCنوعی از ارتباط بی سیم با فاصله اندک است که با استفاده از میدان مغناطیسی، بین دو دستگاه که در مجاورت یکدیگر قرار می گیرند، ارتباط ایجاد می کند. با استفاده از این تکنولوژی، می توان کلیه کارت های دسترسی و کارت های بانکی یک فرد را یکپارچه کرد؛ به این ترتیب، نیاز به همراه داشتن کارت های متعدد از بین رفته و مشترک، سهولت بیشتری را تجربه می کند.

نمایندگی های ما


همکاری‌ باما


پیغام شما با موفقیت در سیستم ثبت گردید.

لطفا تمامی فیلدها را تکمیل نمایید.

خطا در ذخیره سازی پیغام شما.

فرصت‌‌های شغلی